KIAnaz

کاربر انجمن پارسه دو
کاربر انجمن پارسه
افزونه yoast سئو وردپرس

افزونه یواست سئو پریمیوم چگونه به رتبه یک افزونه سئو وردپرس تبدیل شده است؟
اگر مهم ترین عامل موفقیت افزونه یواست را فاکتور بگیریم قطعا به تیم توسعه این افزونه خواهیم رسید, یک تیم اینترنشنال فوق حرفه ای که به صورت تخصصی در زمینه سئو تمرکز دارند و خود را با آخرین تغییر و تحولات آن همواره به روز نگه داشته اند.

قطعا با مشاهده اعضای توسعه این افزونه حیرت انگیز خواهید شد! بیش از ۱۰۰ توسعه دهنده و متخصص حرفه ای سئو که تقریبا برگزاری تمامی همایش و سمینارهای مرتبط با سئو در جهان را برای متخصصان در این زمینه مدیریت می کنند.

این گروه به طور مداوم در حال توسعه است, گروهی پیشرو متشکل از ایده هایی نوین که با هر به روزرسانی مسیر سئو را برای وبمستران لذت بخش تر می کنند.

سئوی وردپرس با افزونه یواست سئو پریمیوم بهترین و ساده ترین شیوه در جذب چندین برابر کاربران برای وب سایتتان خواهد بود.
جنگ صفحه اول نتایج گوگل
قطعا وردپرس محبوب ترین CMS دنیا است و هر روزه نیز این محبوبیت گسترده تر می شود. در حال حاضر بیش از ۲۵٪ وبسایت های دنیا با وردپرس طراحی شده اند, اما نکته جالب این است که بیش تر از ۹۰٪ وبسایت های وردپرسی که در صفحه اصلی گوگل در نتایج دیده می شوند از افزونه یواست سئو استفاده می کنند.

این افزونه برای سئو سایت، چه کارهایی می کند؟ در حقیقت این افزونه به خودی خود کاری انجام نمی دهد بلکه نقش اصلی این افزونه، پیشنهاد، توصیه و تذکرهای مختلف برای بهبود سئو مطالب سایت می باشد.

افزونه سئو به شما توصیه هایی مانند زیر می کند:

✅ چه تعداد کلمه در هر جمله ی مطلب داشته باشید
✅ هر پاراگراف چقدر طول داشته باشد
✅ از تیترها در مقاله استفاده کنید
✅ تذکر مربوط به خوانایی نوشته
✅ استفاده کافی از کلمات کلیدی
و ...

شما صرفاً با نصب افزونه سئو به رتبه های مناسب در موتور جستجو نخواهید رسید بلکه با رعایت نکات، توصیه ها و تذکرات این افزونه و نتیجه مناسب در آنالیز این افزونه و همچنین تعداد بالای چراغ های سبز در yoast seo به وضعیت مناسب در سئو سایت خواهید رسید.

ممنون از مطلبی که در زمینه ی افزونه یوست سئو ارائه دادید. برخی از ویژگی هایی که افزونه Yoast SEO داره، از جمله میشه گفت:
ابزاری برای تغییر مسیر
پیشنهاداتی برای لینک داخلی
پیش نمایش هایی از اشتراک گذاری پست در شبکه های اجتماعی
توانایی تمرکز روی چندین کلمه کلیدی

البته اهمیت افزونه یوست سئو در زمینه بهینه سازی سایت خیلی زیاده، در نتیجه از عومل و ابزار مهم در وردپرس هست.

ویژگی ها و مزایای پلاگین Yoast SEO
بهینه سازی کلمات کلیدی، عبارات مترادف، کلمات کلیدی مرتبط

در Yoast SEO می توانید کلمه کلیدی یا عبارت مترادف به آن را که می خواهید نوشته یا برگه شما بر اساس آن در نتایج جستجو رتبه بندی شود، وارد کنید. سپس محتوای شما را آنالیز می کنیم تا بررسی کنیم آیا از کلمات کلیدی به اندازه کافی (اما نه بیش از حد) و در مکان های مناسب استفاده می کنید. در Yoast SEO Premium ما این گام مهم را بلندتر بر میداریم. ما نه تنها کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی وارد شده را بررسی خواهیم کرد، بلکه متن شما را در مورد تمام تغییرات مرتبط با آن کلمه یا عبارت تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

اگر عبارت اصلی “ایده های تزئین اتاق” باشد و مترادف آن “ایده های تزئین آپارتمان” باشد، تمام ساختارهای ممکن کلمه به کلمه در نظر گرفته می شوند برای مثال: “آپارتمان” ، “اتاق” ، “اتاق ها” ، “تزئین” ، “تزئینات” ، “تزئین شده” ، “ایده” و … به این ترتیب، شما واقعاً متن خود را بهینه می کنید. با این قابلیت در Yoast SEO Premium، می توانیم تضمین کنیم که هیچ افزونه سئو وردپرسی دیگری نمی تواند متن شما را برای گوگل تا این اندازه بهینه سازی کند!

برای کلمات کلیدی مرتبط نیز بهینه شوید
در نسخه رایگان افزونه یواست، فقط می توانید ۱ کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی را تنظیم کنید. به این معنی که شما باید دقیقا انتخاب کنید که بهینه سازی را برای کدام کلمه در نظر بگیرید. در Yoast SEO Premium، شما می توانید کلمات کلیدی مرتبط بیشتری اضافه کنید. به این صورت که وقتی می خواهید برای کلمه قلم نوشته را بهینه سازی کنید، می توانید برای کلمه کاغذ نیز در همان نوشته متن را بهینه سازی کنید. به همین دلیل می توانید به مخاطبان گسترده تری دسترسی پیدا کنید.

پیشنهادهای پیوند داخلی یا Internal linking suggestions
پیوند داخلی بسیار مهم است زیرا به موتورهای جستجو کمک می کند ساختار سایت شما را بهتر درک کنند. اما افزودن پیوند داخلی به صورت دستی بسیار کند، خسته کننده و کاملاً آزار دهنده است. با ویژگی جدید پیوند داخلی در Yoast SEO Premium، به آسانی این کار را انجام دهید. این ویژگی متن شما را تجزیه و تحلیل می کند و پیوندهایی را به پست های مرتبط در سایت شما پیشنهاد می دهد.

بلوک های پیوند داخلی یا Internal linking blocks
ایجاد یک ساختار منظم همراه با استفاده بجا از پیوندهای داخلی برای درست دیده شدن سایت شما بسیار مهم است و به گوگل کمک می کند درک بهتری از سایت شما پیدا کند.
بلوک های پیوند داخلی افزونه Yoast پیوندهای داخلی سایت شما را به شکل الفبایی ساده می کنند, با استفاده از بلوک های مختلف پیوند داخلی، قادر خواهید بود در کمترین زمان یک ساختار (سلسله مراتب) ایجاد کنید!
جهت نمایش دادن صفحات زیرمجموعه یک برگه دیگر از بلوک Subpages استفاده کنید.
برای نمایش صفحات هم خانواده از بلوک Siblings و از بلوک Link related برای اضافه کردن تمام پیوندهای داخلی که افزونه یاست سئو پریمیوم به شما پیشنهاد می دهد برای پست خود استفاده کنید.

به Google دقیقاً بگویید صفحه شما در مورد چیست
با افزودن کد schema.org به صفحات شما با روشی جدید و ابتکاری، ما می توانیم نحوه درک گوگل، پینترست و سایر سیستم عامل ها را در مورد صفحه شما بهبود بخشیم. با استفاده از Yoast SEO، اکنون می توانید به Google بفهمانید که صفحه وب شما مقاله ای است که توسط یک سازمان ایجاد شده و موارد دیگری از این قبیل. این راحت ترین روش برای نمایش این اطلاعات به موتورهای جستجو است و در این لحظه یواست تنها محصول یا افزونه ای است که این اطلاعات را از این طریق ارائه می دهد! سایر افزونه ها صرفا به گوگل می گویند این یک صفحه وب، مقاله و یا یک برند خاص است، بدون اینکه ارتباطی بین آنها ایجاد کنند. این کار موارد زیادی را برای گوگل باقی می گذارد تا بتواند خود آنها را کشف کند تنها در افزونه یاست داستان کامل برای گوگل تعریف می شود.

اگر وب سایت شما مربوط به خود شما (شخصی) باشد، ما تمام جزئیاتی را که می خواهید Google از آن مطلع شود به گوگل خواهیم گفت و همچنین از طریق همان داده های schema.org نمایه های اجتماعی و موارد دیگر را به آن اضافه خواهیم کرد. این مورد قطعا باعث افزایش شناخت گوگل نسبت به سایت شما خواهد شد. این شناخت کامل شانس کلیک شما را افزایش خواهد داد. این روش منحصر به فرد با داده های schema.org در افزونه های سئو محلی، ویدئویی یا ووکامرس ما ارتباط برقرار می کند تا همه به طرز خیره کننده ای موثر باشند!

پیش نمایش برگه در شبکه های اجتماعی در یواست سئو
اگر صفحه خود را در فیس بوک یا توییتر به اشتراک می گذارید، شکل ظاهری آن را بررسی کنید. آیا واقعا عنوان و تصویر متناسبی قرار داده اید؟ نوشته شما دیده خواهد شد؟ اگر می خواهید ورودی دریافت کنید، حساب های رسانه های اجتماعی شما باید بخشی از جستجوی سایت شما باشند. اگر برای هر پست نمی خواهید به آن فکر کنید، یک الگو برای اینکار تنظیم کنید. افزونه Yoast SEO WordPress به شما امکان می دهد این موارد را برای انواع صفحات تنظیم کنید.

افزایش احتمال خواندن مطلب شما توسط بازدیدکنندگان
ایجاد فضای مناسب برای بازدید کننده جهت مطالعه مقاله در سایتتان اهمیت بسیار بالایی در جذب آن ها دارد, در بیشتر اوقات یک نگاه گذرا بازدیدکننده به وبسایت شما تعیین می کند مایل به ماندن در سایت شما است یا خیر. بنابراین شما باید جملات کوتاه بنویسید، از زیرعنوان ها و کلماتی که بیشترین ارتباط را با مقاله شما دارد استفاده کنید. در ظاهر به نظر می رسد که اینکار بسیار دشوار است نه؟ جای نگرانی نیست Yoast SEO بر اساس تحقیقات علمی در مورد خوانایی مانند نمره Flesch Reading Ease دقیقاً به شما می گوید که چه کاری باید انجام دهید.

کنترل کامل بردکرامب یا Breadcrumbs
بردکرامب یا به اصطلاح نان ریزه ها در سایت های بزرگ می توانند بازدیدکننده را گاها گمراه کنند. بعضی از پست ها ممکن است در چندین دسته ذکر شده باشند و با بردکرامب مختلف ظاهر شوند. با استفاده از Yoast SEO می توانید یک دسته اصلی برای پست خود تعیین کنید و طبقه بندی مربوط به هر صفحه را در وب سایت وردپرس خود تعیین کنید.

عدم استفاده از محتوای تکراری: از سردرگمی Google خودداری کنید
وب سایت شما می تواند محتوای یکسانی را در پیوندهای مختلف به نمایش بگذارد، که ممکن است گوگل را گیج کند. Yoast SEO به شما این امکان را می دهد یک پیوند را به عنوان آدرس اصلی به نمایش بگذارد که این مشکل را حل می کند. به این ترتیب، یاست سئو اطمینان حاصل می کند که محتوای شما همیشه در پیوندی نمایش داده شود که شما می خواهید.

هماهنگی کامل با ادیتورهای محبوب وردپرس
در حال حاضر یاست با ادیتورهای محبوب از جمله کلاسیک – المنتور و گوتنبرگ هماهنگی کاملی دارد, اهمیتی ندارد مطلب خود را با استفاده از کدام ویرایشگر بنویسید یاست همه آن ها را تحت پوشش قرار میدهد.

انجام موارد فنی در پس زمینه سایت
ربات های موتورهای جستجوگر وب می خزند تا سایت یا مطالب جدیدی برای کاربران خود پیدا کنند Yoast SEO فرش قرمز را برای ربات های جستجو پهن می کند، به راحتی می توانند در سایت شما ول بخورند و همه چیز را جستجو کرده و پیدا کنید. با استفاده از Yoast SEO می توانید فایل های robots.txt و .htaccess خود را ویرایش کنید ، پیوندهای خود را پاکسازی کرده و نقشه سایت خود را تولید و به روز کنید.

به روز بودن با الگوریتم های گوگل
شاید درباره Google Panda و Google Penguin دو به روزرسانی عمده در الگوریتم جستجوی Google شنیده باشید. گوگل همچنین سالانه ۶۰۰-۵۰۰ بار تغییرات جزئی در الگوریتم خود ایجاد می کند. ما افزونه Yoast SEO را هر ۲ هفته به روز می کنیم. به این ترتیب مطمئن هستید که وب سایت شما برای جدیدترین نسخه الگوریتم Google بهینه شده است.
معرفی افزونه yoast seo پرفروش پلاگین سئوی وردپرس
بدون اغراق افزونه yoast seo را می توان پرچمدار بدون رقیب در میان افزونه های سئوی وردپرس دانست .
این افزونه با دانلود بیش از 135 میلیون بار بالاترین محبوبیت را در بین وبمستران جهان در زمینه سئو دارد که این آمار به ما نشان می دهد این افزونه تا چه حد توانسته است رضایت وبمستران را جلب نماید .

اگر به دنبال جذب کاربران و بازدیدکنندگان بیشتر برای سایتتون هستید، پیشنهاد ما به شما افزونه Yoast seo قویترین و حرفه ای ترین افزونه ی سئو وردپرس است. امروزه این پلاگین محبوبترین افزونه ی سئو و بهینه سازی وردپرسی از سال 2008 تا به امروز می باشد.

با دانلود افزونه یاست یک ابزار قدرتمند را در اختیار دارید که به شما کمک می کند در نتایج جستجوی گوگل به خوبی Index شده و بازدید از سایت شما را به طور کاملا محسوسی بالا ببرد. خرید افزونه yoast seo premium مطالب سایت شما را برای بازدیدکنندگان و عنکبوت های موتورهای جستجو مقبول تر خواهد کرد. با انجام پیشنهادهای این افزونه نتیجه ی بسیار خوبی برای وب سایت خود مشاهده خواهید کرد.

با توجه به بروزرسانی های مکرر افزونه یواست و اهمیت بسیار بالا در به روز نگه داشتن این افزونه جهت افزایش سئوی سایت, افزونه VIP طراحی و در دسترس مشتریان این افزونه در سایت راست چین قرار داده شد.

از دیگر قابلیت های افزونه VIP امکان به روزرسانی افزونه یواست سئو رایگان به یواست سئو پریمیوم می باشد. همچنین برای سئو ووکامرس و سئو محلی هم افزونه هایی وجود دارد که مکمل افزونه یواست سئو می باشند. افزونه سئو محلی موجب نمایش نمایش نقشه و اطلاعات کسب و کار در نتایج جستجوی گوگل می شود.

چرا دانلود افزونه yoase seo رایگان توصیه نمی شود؟
امکانات افزونه VIP Yoast SEO Premium به قدری زیاد است و محدودیت های نسخه رایگان را رفع می کند که ارزش خرید چند ده هزارتومانی را دارد.

هشدار به روزرسانی در صورت وجود نسخه جدید افزونه Yoast Seo
تعریف کلمات کلیدی بیشتر (تا 5 کلمه)، مترادف و سئوی آنها
امکان ریدایرکت و جلوگیری از صفحات 404 مضر برای سئو
به روزرسانی مستقیم و تنها با یک کلیک به نسخه جدید
عدم حذف اطلاعات سئوی مطالب قبلی یا تنظیمات مربوط به افزونه
وجود بخش آموزش های ویدیویی کاملا فارسی و اختصاصی یواست سئو
کاملا (100%) مستقل از افزونه Yoast Seo Premium و عدم تداخل در کار آن
به روزرسانی مستقیم افزونه VIP از بخش مدیریت آن
خلاص شدن از آپدیت افزونه به صورت دستی!
ویدیو های آموزشی کاملا اختصاصی و فارسی با موضوعات

آموزش نصب افزونه Yoast SEO از طریق پیشخوان
آموزش نصب افزونه Yoast SEO Premium از طریق هاست
آموزش فارسی سازی زبان افزونه یواست سئو پریمیوم
آموزش ارتقا افزونه یواست رایگان به پریمیوم
آموزش به روزرسانی افزونه به صورت دستی
آموزش به روزرسانی افزونه Yoast SEO به صورت خودکار
آموزش پیکربندی گام به گام افزونه یاست سئو
آموزش ثبت سایت در گوگل به روش جدید.
آموزش ثبت سایت مپ افزونه Yoast SEO Premium در گوگل وبمستر
آموزش رفع مشکل عدم نمایش بخش آنالیز افزونه Yoast SEO Premium
سئوی وردپرس با افزونه Yoast SEO Premium


خوب حالا سوال اینه تا وقتی نسخه ی رایگان این پلاگین موجوده ما چرا باید افزونه یواست سئو پریمیوم را خریداری کنیم ؟
در صورت بروز مشکل این خیلی مهمه که وب سایت فروشنده خدمات خوبی در اختیارتون بذاره مثل ضمانت بازگشت وجه و یا پشتیبانی دائمی محصول . اگر دچار خطا یا مشکلی شدید چه کسی بهتر از فروشنده اون محصول میتونه کمکتون کنه ؟

سئوی وردپرس با افزونه Yoast SEO با ساخت متا تگ های کاربردی باعث می شود سئوی سایت شما به طور قابل توجهی بالا برود. این امر در نهایت موجب ورودی بسیار بالاتری از موتور های جستجوگر خواهد شد, این افزونه لازمه هر وبسایت موفق وردپرسی است.

امکان قرار دادن بیش از یک کلمه کانونی
مهمترین تفاوت سئوی وردپرس با افزونه Yoast SEO پریمیوم با نسخه رایگان آن امکان قرار دادن چند کلید واژه کانونی مرتبط برای یک مطلب است .

این افزونه با توجه به کلیدواژه(ـای) کانونی در نظر گرفته شده, مطلب شما را از نظر سئو با کلیدواژه کاونی آنالیز می کند. با گزارش این کار به شما کمک می کند تغییرات لازم برای بهینه سازی و افزایش سئوی مطلب خود را اعمال کنید. سئوی وردپرس با افزونه Yoast SEO Premium باعث افزایش چند برابری محبوبیت مطالب شما نزد موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل خواهد شد.

عدم نمایش تبلیغات در پیشخوان وردپرس
نسخه پریمیوم برخلاف نسخه رایگان به هیچ عنوان تبلیغاتی در پیشخوان وردپرس شما نمایش نمی دهد این امر باعث تمرکز بیشتر شما به امور سئو خواهد شد .

امکان استفاده از بخش آموزش ویدیوی
با خرید افزونه yoast seo premium شما به صورت کامل به بخش آموزش ویدیویی دسترسی خواهید داشت و می توانید از امکانات قرار گرفته در این بخش جهت درک بهتر سئو و آموزش افزونه یواست استفاده کنید .


امکان تغییر لینک های قدیمی به لینک جدید

افزونه یواست سئو به شما کمک می کند لینک های شکسته سایت خود را که در موتورهای جستجو با خطا مواجه شده اند را به آدرس جدید ریدایرکت کنید. همچنین یک بخش جهت مشاهده لینک های شکسته سایت شما در این افزونه در نظر گرفته شده است .
ویژگی های افزونه سئو وردپرس yoast
ماژول های Redirect، ریدایرکت 301 و…
پیش نمایش های اجتماعی
تعریف چندین کلمه کلیدی متمرکز
ایجاد نقشه سایت وردپرس
ابزار نشانی قانونی (Canonical)
ابزار ساخت سوالات متدوال (faq) در نتایج گوگل (جدید)
ابزار پیشنهاد لینک های داخلی مرتبط با پشتیبانی از زبان فارسی (جدید)
امکان مدیریت اسکیما در صفحات و برگه ها (جدید)
ماژول های Redirect
زمانی که شما وب سایتی راه اندازی می کنید ممکن است احتیاج پیدا کنید که صفحاتی رو پاک ، جابجا یا URL آن را تغییر دهید زمانی که شما URL های قدیمی را به درستی به URL های جدید redirect نکنید مشکلات بزرگی برای شما به وجود میاد . شما با استفاده از ماژول Redirect این مشکلات و از قبیل چنین مسائلی را بدون نیاز به پشتیبان و تنها با استفاده از redirects manager در افزونه سئوی وردپرس حل خواهید نمود .

ابزار لینک داخلی
اگر می خواهید ranking سایتتون رو بالا ببرید باید تولید محتوا کنید . مرتبط با کلمه کلیدی که می خواهید پیدا بشه محتوایی با کیفیت با اطلاعات خوب تولید کنید . اینکه به پست های مرتبط لینک داخلی دهید برای شناساندن مطالب خودتون به گوگل کمک به سزایی خواهد کرد . این امر نشان می دهد که کدام پست ها مربوط به کار شما هستند . در افزونه یاست سئو مرمیوم این امر به سادگی انجام پذیره .

پیش نمایش های اجتماعی
خیلی آزاردهنده خواهد بود که شما پست وبلاگ خودتون رو در فیس بوک یا جای دیگه به اشتراک بگذارید ولی جوری که می خواهید نمایش داده نشه و تصویر غلطی رو به نمایش بگذاره . با Yoast SEO Premium شما می تونید بررسی کنید که پستی که در فیس بوک یا توئیتر می گذارید ، حتی بدون رفتن به این کانال ها چگونه خواهد بود . شما با رفتن به Yoast SEO meta box می توانید عکس خود را آپلود کنید و مطمئن باشید این کار به درستی انجام شده .

چندین کلمه کلیدی متمرکز و کانونی
در نسخه ی رایگان افزونه سئوی وردپرس با Yoast Seo شما می بینید که فقط از یک کلمه کلیدی برای کل محتوای خودتون می توانید استفاده کنید . با این حال ممکنه بخواهید مطالب وب سایتتان را با بیش از یک کلمه سئو کنید برای این امر شما باید از پلاگین سئوی وردپرس پرمیوم بهره ببرید .

تگ نشانی قانونی (Canonical)
تگ Canonical باعث می شود گوگل توجه بیشتری به برگه شما داشته باشد, این امکان کمک می کند شما مهمترین برگه خود را میان برگه های مشابه به آن با استفاده از کد Rel=Canonical به گوگل معرفی کنید.

ابزار ساخت سوالات متدوال (faq)
این ابزار به شما این امکان را می دهد تا در صفحات نتایج گوگل سوالات متداول یا faq را برای هر برگه یا نوشته خود قرار دهید, همچنین این امکان باعث اشغال فضای بیشتر در صفحه گوگل توسط سایت شما می شود که نتیجه آن افزایش CTR و ورودی بیشتر به سایت شما خواهد بود.

پیشنهاد لینک های داخلی مرتبط
ابزاری محبوب که کمک شایانی به وبمستران برای تشخیص مطالب و مقاله های مرتبط و استفاده از لینک های داخلی در سایت می کند, این ابزار در نسخه های قبلی صرفا برای زبان انگلیسی در دسترس بود اما در آپدیت جدید یوست این امکان برای زبان فارسی نیز در دسترس است.

مدیریت اسکیما
این ابزار به موتورهای جستجو کمک می کند بهتر سایت شما را بشناسند, شما قادر خواهید بود برای هر نوشته یا برگه خود از اسکیما اختصاصی استفاده کنید تا موضوع و نوشته شما بهتر توسط گوگل درک شود.


اطلاعیه های مهم

اطلاعیه ۱ :
طبق اطلاعیه مهم از جانب یواست, نسخه های جدید این افزونه صرفا بر روی وردپرس با ورژن حداقل 5.4 قابل نصب هستند.

* لطفا دقت بفرمایید هر چه سریعتر نسبت به برنامه ریزی برای به روزرسانی هسته وردپرس خود به نسخه ی جدید اقدام فرمایید.

اطلاعیه ۲ :
افزونه صرفا در PHP با نسخه های ۵.۶ یا بالاتر نصب خواهد شد, پیشنهاد می شود حتما از PHP نسخه 7.2 یا بالاتر برای سازگاری حداکثری استفاده نمایید.

اطلاعیه ۳ :در الگوریتم جدید گوگل به نام الگوریتم مرغ مگس خوار (Google Hummingbird) دیگر بخش اسنیپت را شما نمی توانید تعیین کنید, ابتدا گوگل تشخیص می دهد که اسنیپت که شما قرار داده اید با محتوای مقاله شما مرتبط است یا خیر و به تشخیص خود این بخش را انتخاب می کند, ممکن از اسنیپت که شما تعیین کرده باشید استفاده کند یا از بخشی از متن مقاله در این بخش استفاده کند.

اطلاعیه ۴ : از ورژن ۱۶ به بعد افزونه یواست همزمان باید نسخه پریمیوم و رایگان بر روی وردپرس شما نصب و فعال باشند, با نصب فایل زیپی که از راست چین خریداری کرده اید به صورت خودکار هر دو نسخه بر روی سایت شما نصب و فعال می شوند.


درباره یواست از زبان سایت سازنده

Yoast متشکل از یک تیم علاقه مند به اینترنت است که به سرعت در حال رشد است. ما در زمینه سئو و بهینه سازی وب سایت استارت آپ با شهرت بین المللی بسیار خوبی هستیم. چندین بار در هفته مقالات مرتبط با سئو و / یا توسعه وب را در وبلاگ های خود منتشر می کنیم. ما MeetUps را سازماندهی می کنیم و در کنفرانس ها صحبت می کنیم.

ما در Yoast بسیار جامعه نگر هستیم و از منبع آزاد بسیار ارزشی برخوردار هستیم. ما هر دو افزونه رایگان و پولی برای WordPress، Drupal، Magento 2 و TYPO3 ارائه می دهیم و همیشه به دنبال گسترش زمینه کاری خود هستیم. علاوه بر نرم افزار ، ما دوره های آنلاین (SEO) را در آکادمی Yoast خود می فروشیم.

شرکت ما به طور مداوم در حال توسعه است. ما محصولات جدید زیادی ایجاد می کنیم. در کنار پیشرفت های مداوم افزونه های Yoast SEO ، دوره ها را به طور مکرر منتشر می کنیم. تولید محصولات جدید بیشتر به صورت داخلی انجام می شود و یک کار تیمی واقعی است. تیم ما متشکل از نویسندگان ، تصویرگران ، بازاریاب ، توسعه دهندگان و محققان است. با هم ، محصولات جدید SEO جدید را ایجاد می کنیم!


جمع بندی

اگر می‌خواهید به پتانسیل داشتن مخاطبان کارآمد دست یابید، پلاگین یوست سئو راه حل شماست.

افزونه Yoast SEO انجام دادن آن را آسان تر می‌کند استفاده از یوست برای بهینه سازی به وسیله آن می‌توانید بدون تلاش زیادی محتوای خود را ارتقا بخشید. در اینجا به طور خلاصه مطالبی که تحت عنوان آموزش یوست سئو در مقاله‌ ی افزونه یوست سئو چیست گفت شد آورده شده است.

داده‌ها را از سایر افزونه‌های SEO وارد کنید – اگر قبلاً از افزونه‌های دیگر استفاده کرده اید، تنظیمات قبلی SEO خود را به Yoast SEO منتقل کنید.
تنظیمات کلی را پیکربندی کنید – برای بهینه سازی روشهای SEO فنی خود، Configuration Wizard را دنبال کنید.
ویژگی‌ها را سفارشی کنید – انتخاب کنید چه گزینه‌های دیگری را می‌خواهید فعال کنید، مانند تجزیه و تحلیل سئو یا نقشه سایت XML.
با استفاده از متاباکس Yoast SEO محتوا را بهینه کنید – ببینید که محتوای شما برای SERP‌ ها چقدر بهینه شده است.
 

وردپرس

کاربر انجمن پارسه دو
کاربر انجمن پارسه
افزونه فارسی سئو وردپرس نسخه حرفه ای Yoast SEO Premium نسخه 16.0.1

در انتهای این نوشته آخرین نسخه افزونه ی Yoast پرمیوم را رایگان دانلود کنید
افزونه یواست سئو پریمیوم چیست؟

افزونه Yoast SEO پریمیوم نسخه اصلی و پولی این افزونه می باشد و تفاوتی که با نسخه رایگان آن دارد این است که قابلیت های بسیار مهمتر و بیشتری نسبت به نسخه رایگان آن دارد که در سئو سایت ها تاثیرات به مراتب بالاتری دارد. و با این قابلیت های بسیار مهم می تونید کنترل بیشتری روی سایت های خودتون داشته باشید و می تونید با سرعت بیشتری در کلمات کلیدی خودتون در گوگل رشد کنید.

Yoast SEO یکی از محبوب ترین و حرفه ای ترین افزونه ها در زمینه سئو وردپرس و بهینه سازی مطالب ، محتوا و محصولات ووکامرس می باشد که از آن می توانید در وب سایت های وردپرسی خود استفاده کنید. این افزونه تا کنون در بیش از 3 میلیون وب سایت وردپرسی نصب و راه اندازی شده است. این افزونه با ارائه راهنمایی ها ، پیشنهاد ها و راهکار های مناسب می تواند رتبه سئوی وب سایت شما در موتور های جستجو را بهبود بخشد .

افزونه Yoast SEO یکی از بهترین افزونه های سئو است که تا امروز توانسته است بیش از ۵ میلیون نصب فعال در مخزن وردپرس به دست آورد. این افزونه بهترین افزونه برای سئو کردن محتوای سایت و فروشگاه های اینترنتی می باشد که در ادامه بیشتر با این پلاگین آشنا خواهید شد.

افزودن چند کلمه کلیدی پیشنهادی
پس از نصب و راه اندازی افزونه سئو وردپرس یوئست سئو Yoast SEO برای هر نوشته شما در بخش ویرایش یک باکس با امکانات مختلف ایجاد خواهد شد. در این بخش میتوانید کلمه کلیدی مورد نظرتان که قصد بهینه سازی برای آن را دارید ، وارد کنید. با وارد کردن کلمه کلیدی، این افزونه با بررسی محتوا نوشته شده، تعداد کلمات کلیدی استفاده شده و چگالی آن در نوشته را بررسی کرده و نتیجه را اعلام می کند. با این بررسی می‌توانید از تعداد استاندارد تعداد کلمات کلیدی استفاده شده اطمینان حاصل کنید.

در نسخه رایگان ، شما تنها می توانید یک کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی را وارد کنید. یعنی این که شما باید انتخاب کنید که دقیقاً برای چه چیزی میخواهید محتوا بهینه سازی شود. در نسخه تجاری Yoast SEO Premium ، شما می توانید کلمات کلیدی مرتبط بیشتری اضافه کنید.این امکان به شما کمک میکند تا مطالب خود را برای کلمات کلیدی بیشتری بهینه کرده و مخاطبان گسترده تری را به وبسایت خود جذب کنید.

بهبود نتایج گوگل با داده های ساختارمند(اسکیما)
یکی از امکانات مفید دیگری که افزونه Yoast SEO در اختیارتان قرار خواهد داد، افزودن اسکیما به نتایج گوگل وبسایتتان خواهد کرد که این مورد نتایج شما را از دیگر رقبا در گوگل متمایز خواهد کرد. با افزودن داده های ساختارمند میتوانید علاوه بر جذاب کردن نتایج گوگل، اطلاعات بیشتری را از وبسایت خود در نتایج گوگل به کاربران نمایش دهید. اگر نیاز به یک افزونه در زمینه داده های ساختارمند(اسکیما) دارید از افزونه SNIP می توانید استفاده کنید.

افزونه Yoast SEO برای فروشگاه ساز ووکامرس
هر محصول در فروشگاه اینترنتی ووکامرسی دارای قیمت است که قطعا به عنوان یک مدیر فروشگاه اینترنتی ووکامرس مایل هستید گوگل بتواند این اطلاعات از فروشگاهتان را در نتایج گوگل آورده و کاربران را از آن آگاه کند. با نصب افزونه جانبی ووکامرس یوئست سئو می توانید این امکان را به فروشگاه اینترنتی ووکامرسی خود اضافه کنید.

ویژگی های افزونه سئو محلی وردپرس
نمایش در نتایج جستجوی محلی
برجسته شدن در نتایج نقشه های گوگل
هدایت مشتریان از نتایج گوگل به محل کار فیزیکی
افزودن نقشه گوگل، ساعت کاری و موارد مرتبط به سایت
هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای (Premium) افزونه سئو وردپرس را به همراه افزونه های جانبی “سئوی پیشرفته ووکامرس WooCommerce SEO” ، “سئوی پیشرفته اخبار News SEO” و همچنین “سئوی پیشرفته ویدئو” را از پرشین اسکریپت به صورت رایگان دریافت کنید.

توجه: در جهت فعال سازی امکانات نسخه حرفه ای از راهنمایی بخش “آموزش نصب” در پایین همین صفحه استفاده کنید.
پس از بررسی وبسایت خود توسط این افزونه میتوانید برای بهبود سئو تکنیکال وبسایت خود از افزونه راکت WP Rocket استفاده کنید.

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم را استخدام کنید

با تهیه کردن این افزونه برای سایت و فروشگاه اینترنتی خودتون بدون نیاز به افراد متخصص در هر کلمه کلیدی که می خواهید می تونید به نتایج اول گوگل برسید در واقع سرمایه گذاری که روی این افزونه می کنید نتایجش در چند ماه بعد به شما بازگردانده می شود. پس سعی کنید از این افرونه نهایت استفاده را ببرید چرا که افزونه یواست سئو بهترین افزونه سئو سایت جهان است و چه در ایران و چه در خارج بهترین و محبوب ترین افزونه شناخته می شود.

امکانات افزونه فارسی سئو وردپرس نسخه حرفه ای Yoast SEO Premium نسخه 16.0.1
کاملا فارسی
وجود افزونه های جانبی سئوی ووکامرس ، سئوی حرفه ای اخبار، سئوی حرفه ای ویدئو
سازگاری با وردپرس و ووکامرس
ایجاد خودکار نقشه سایت
هدایت کاربران از صفحات ۴۰۴
نمایش کلمات بیشتر استفاده شده
امکان بهینه سازی برای چند کلمه کلیدی
پیشنهاد لینک های داخلی
پیش نمایش نتایج گوگل وبسایت
افزودن لینک ها به صورت no-follow
امکان خروجی از کلمات کلیدی کانونی به صورت CSV
ویرایش فایل های robots.txt و .htaccess
قابلیت معرفی گوگل وبمستر
پیشنهادات کاربردی در زمینه بهبود نتایج مطالب وب سایت
آنالیز محتوای وب سایت
و…

چرا افزونه یواست سئو پرمیوم محبوب است؟
یکی از دلایلی که این افرونه اینقدر بین مردم دنیا محبوب است تیم حرفه ای آن است این تیم با فهمیدن نیازهای یک سایت و بررسی هر روزه گوگل تلاش می کند با بروزرسانی های مداوم بتواند به بهترین نحو با الگوریتم های گوگل سازگار شود. و بهترین محتوا را برای کاربران آن سایت ارائه دهد.

هنگامی که شما افزونه Yoast Seo Premium را روی سایت خودتون نصب می کنید. می تونید به بهترین شکل به محتوای خودتون ساختار بدهید و صفحات نوشته خود را به بهترین نحو به سمت رتبه های بالاتر گوگل هدایت کنید.
افزونه یواست سئو یکی پرفروش ترین و محبوب ترین افزونه دنیا است و سایت های بزرگی چه در ایران و چه در خارج از ایران از این افزونه استفاده می کنند.

نقشه سایتتان را با افزونه Yoast SEO Premium آسان پیاده کنید
یکی از سخت ترین کارهای وبمستران تازه کار ایجاد نقشه برای سایت است در وقع داشتن نقشه برای سایت امری بسیار مهم است که هویت سایت شمارو برای گوگل مشخص می کند پس بعد از راه اندازی سایت یکی از فاکتورهای مهم سئو ایجاد نقشه برای آن است که این مشکل را هم افزونه یواست سئو پرمیوم برای شما مثل آب خوردن و تنها با چند کلیک راحت کرده است حتی بعد از تنظیم کردن نقشه در این افزونه نیاز به بروزرسانی نقشه برای بعدا نیز ندارید و این افزونه به صورت اتوماتیک این کار را برای شما انجام می دهد.

آموزش نصب و استفاده
نکته: برای فعال سازی تمامی امکانات و قابلیت ها در نسخه حرفه ای ، در منوی سئو ، گزینه “پیشخوان” را انتخاب کنید و روی منوی “امکانات / Features” کلیک کنید ، سپس تیک گزینه “Advanced settings pages” را فعال نمایید.

در افزونه Yoast SEO Premium از دست تبلیغات راحت شوید
با دانلود نسخه اورجینال Yoast SEO از همه تبلیغاتی که در نسخه رایگان می آمد راحت می شوید و بدون کمترین حواس پرتی می تونید به سئو سایتتون بپردازید.


افزونه ی Yoast را رایگان دانلود کنید


برچسب ها:
Yoast SEO Premium Yoast SEO Premium فارسی Yoast SEO فارسی woocommerce seo yoast yoast seo افزونه local seo افزونه seo news افزونه seo video افزونه سئوی ووکامرس افزونه فارسی افزونه فارسی سئو وردپرس نسخه حرفه ای Yoast SEO Premium نسخه 7.1.1 سئو حرفه ای وردپرس سئو وردپرس سئو ووکامرس سئوی وردپرس لایسنس سئوی ووکامرس لایسنس افزونه وردپرس
 

پیوست ها

  • Yoast_SEO_Premium_v16.0.1-www.parsedev.ir.zip
    6.7 مگایابت · بازدیدها: 22
بالا