هاست رایگان سورس گاردین

جعفری

کاربر انجمن پارسه دو
کاربر انجمن پارسه
هاست رایگان سورس گاردین

گاهی بر سورس گاردین (SourceGuardian)
سورس گاردین از سال 2002 آغاز به کار کرد و در زمان بسیار کوتاهی به عنوان حرفه ای ترین نرم افزار انکدر و محافظت از کد های PHP در بین برنامه نویسان مطرح گردید.
با استفاده از نظرات و پیشنهادات مشتریان و استفاده کنندگان این نرم افزار و اعتمادی که به این نرم افزار داشتند ، سورس گاردین به مجهزترین راه حل های محافظت از اسکریپت ها دست یافته و آنها را در برنامه خود اعمال نمود تا امروزه در سرتاسر دنیا مورد استفاده هزاران نفر قرار گیرد.
ما به عنوان گروهی از توسعه دهندگان وب نیز در کنار شما ، برنامه های کاربردی متنوعی را به زبان PHP تولید می کنیم و در کنار این امر از برنامه سورس گاردین استفاده می نماییم. در حقیقت ما این نرم افزار را بخاطر نیاز خود یعنی محافظت از برنامه ها و اسکریپت ها طراحی کردیم. هم اکنون بعد از نزدیک به 12 سال محافظت از اسکریپت ها توانسته ایم انعطاف پذیر ترین و قدرتمندترین نرم افزار محافظت از کد های PHP را ارائه نماییم.
یکی از نکات جذاب برای ما صحبت های مشتریانی است که تصمیم به استفاده از سورس گاردین گرفتند و امروزه توانسته اند با استفاده از این نرم افزار ، فعالیت اقتصادی و تجاری خود را با خیالی راحت ادامه داده و به راحتی برنامه های نرم افزاری خود را توزیع و به مشتریان خود ارائه نمایند.
ما از تمامی کسانی که برنامه سورس گاردین را خریداری یا دانلود کرده و یا حتی افرادی که وقت خود را در وب سایت ما سپری کرده و صفحات آنرا دیده اند متشکریم. یقیناً به پاس اعتماد شما خواهیم کوشید تا قابلیت ها و قدرت سورس گاردین را همواره ارتقاء بخشیم.

سورس گاردین چگونه کار می کند ؟
آنچه در ادامه می بینید به شما نشان خواهد داد که چگونه از کدهای PHP خود محافظت کنید. عکس های قرار گرفته در اینجا بر اساس نسخه ویندوزی این محصول تهیه شده اند ولی روال کاری و بخش ها در سایر سیستم های عامل مانند لینوکس و مکینتاش نیز یکسان خواهد بود.
مراحل محافظت از کد های PHP در نرم افزار انکدر سورس گاردین :
شما کدهای PHP خود را نوشته اید. هم اکنون زمان این رسیده است تا از زحمات و کد های نوشته شده خود حفاظت کنید.
برنامه انکدر سورس گاردین (SourceGuardian) را اجرا کنید. یک پروژه جدید را ایجاد کرده و پوشه پروژه یا فایل های آنرا به انتخاب و به پروژه خود در سورس گاردین اضافه کنید. سپس مقصد فایل های کد شده خود را انتخاب نمایید.

شما می توانید قفل های زیر را به اسکریپت های کد شده خود اضافه نمایید :
ایجاد تاریخ انقضاء برای اجرای اسکریپت ها
قفل بر اساس IP
قفل بر اساس دامنه
قفل آدرس سخت افزاری (MAC Address)
قفل به یک فایل لایسنس خارجی که برای اجرای برنامه شما مورد نیاز خواهد بود
درج متون ثابت به ابتدا و انتهای فایل های کد شده شما اضافه خواهند شد (مانند متن کپی رایت)

متاسفانه هاست رایگان از سورس گاردین پشتیبانی نمیکند
 
بالا